Sleek

Elegantní řada Sleek je autentická, s řemeslným zpracováním, v němž jsou umístěny různé varianty stejného ikonického obrysu. Vyrobeno s touhou použít lisované masivní dřevo s certifikací FSC k vytvoření moderní židle s jasnými odkazy na klasický design nábytku.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
16 175 Kč
Cena bez DPH
13 368 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
54,7 cm
Hloubka
52,2 cm
Výška
78,4 cm
Výška sedáku
45 cm
Materiál
Olejovaný dub - pigmentovaný, čistý, černý lakovaný buk, kůže
Hloubka sedáku
42 cm

Elegantní řada Sleek je autentická, s řemeslným zpracovánmí, v němž jsou umístěny různé varianty stejného ikonického obrysu. Vyrobeno s touhou použít lisované masivní dřevo s certifikací FSC k vytvoření moderní židle s jasnými odkazy na klasický design nábytku. Série nabízí variantu jídelní židle i doplňkovou verzi barové židle, každý design sdílí měkké křivky, díky nimž je Sleek blažená, bez ohledu na design, pro který se rozhodnete. Výsledkem je pohodlné a estetické křeslo, které ctí tradice, dobré řemeslné zpracování a poctivé materiály.

Says Who

Nikolaj a Kasper. Says Who Desig rádi vypráví příběhy prostřednictvím jejich produktů. Příběhy, které přidávají charakter a význam pro uživatelské prostředí. Milují jednoduchý, chytrý a přesto mužský design. Surovost vyjádřená rafinovanými detaily. Vždy se snaží dodávat produktu osobnost. Dobrý design je užitečný, charakteristický a vypráví příběh. Zanechává trvalý dojem, který obohacuje naše životy způsoby, na které jsme nikdy předtím nepomysleli. Když je design v nejlepší formě, obohacuje náš každodenní život a zkušenosti.

Says Who

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku