Ribbon

Nadčasový jídelní stůl s jednoduchým vzhledem, který dokonale dotváří rozsáhlé a působivé řemeslné zpracování.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
68 225 Kč
Cena bez DPH
56 384 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
90 cm
Délka
175-275 cm
Výška
75 cm
Materiál
Bílý pigmentovaný olejovaný dub, olejovaný dub, šedý laminát fenix, bílý laminát

Nadčasový jídelní stůl s jednoduchým vzhledem, který dokonale dotváří rozsáhlé a působivé řemeslné zpracování. Vnější umístění nohou vytváří extra prostor pro nohy a uvnitř desky stolu je skryté tajemství; vestavěné rozšíření. Speciální mechanismus zajišťuje, že páska může dosáhnout svého plného potenciálu - a velikosti - jediným jednoduchým pohybem.

Metrica

Naše designové studio sídlí v Miláně a jsme hrdí na to, že jsme oceněni za náš jedinečný přístup k současnému designu nábytku.

Ve společnosti Metrica vždy věnujeme pozornost funkcím, potřebám spotřebitelů a estetickému cítění. Inspiraci čerpáme z prací skvělých designérů a architektů i z hudebních, knižních a uměleckých výstav.

Pro nás je design především o přidávání hodnoty každému produktu.

Metrica

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku