Fusion

Obdélníkový rozkládací stůl. Rozložení až pro 10-12 osob.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
44 422 Kč
Cena bez DPH
36 712 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Délka
175, 220 cm
Hloubka
95, 100 cm
Výška
74 cm
Podnož
kovová s imitací dřeva
Provedení podnože
ploché nohy
Materiál
dýhovaná MDF, masiv
Provedení
rozkládací s meachanismem

Obdélníkový stůl. Pro rozložení se používají přídavné elementy desek. Deska je provedena z kvalitní dýhy, nebo linolea, nebo HPL laminátu. Nohy jsou kovové s potiskem v odstínu dřeviny. Hrana je velmi tenká a stůl působí vzdušně.

Morten Svendsen

Morten Svendsen, narozený v roce 1966, se stal truhlářem v polovině 80. let. Od prvních let se věnoval designu nábytku, rád kreslil, navrhoval a vyráběl si vlastní nábytek. Na začátku rodina a přátelé těžili z těchto návrhů pocházejících z jeho malé dílny. Jak roky plynuly a po dalších zaměstnáních v různých továrnách na nábytek se z toho stala profese a v roce 1996 koupil továrnu na nábytek PBJ v Rødding - Spøttrup.

Morten Svendsen

Popis značky

Společnost PBJ Designhouse byla založena v roce 1968 panem Per Buhl Jorgensen. Odtud pramení i název společnosti skládající se z prvních písmen zakladatele. Byla velmi úspěšná v USA, kam exportovala většinu své produkce. Jako první společnost vyráběla televizní a media skříňky. Po teroristickém útoku v roce 2001, ze dne na den přestala poptávka na americkém trhu. PBJ se tedy začalyi soustředit a budovat prodejní síť na evropském trhu. V sortimentu jsou prvotřídní. Centrála a zázemí odkud je řízen prodej, vývoj a design nových produktů je v Dánsku ve městě Rodding . PBJ je 100% rodinná firma.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku