Oculus

Oculus je série volně stojících komod. Elegantní design je zvýrazněn detaily na zpracování podnoží. 2 dvířka, prosklení a podsvícení.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
61 158 Kč
Cena bez DPH
50 544 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
91 cm
Hloubka
45 cm
Výška
204 cm
Podnož
masiv dřevo
Provedení
smontované od výrobce
Skořepina
dýha
Světelný zdroj
LED podsvícení, on/off sensor a stmívání
Dvířka
dýha, linoluem, HPL, Fenix nebo HPL

Příborník v dýze. Přední část je nápadná, pečlivým rozložením dýhy. Jsou verze se zásuvkami dvířkami. Dveře s měkkým zavíráním, zásuvky s plně výsuvným mechanismem, měkké zavírání. Uvnitř: vždy police. Podnoží z masivního dřeva s funkcí nastavitelnými nožičkami. Komody jsou  volně stojící. Pozn. Alternativně s rovnou dýhou. Výbava LED svícením se senzory a stmíváním.

Morten Svendsen

Morten Svendsen, narozený v roce 1966, se stal truhlářem v polovině 80. let. Od prvních let se věnoval designu nábytku, rád kreslil, navrhoval a vyráběl si vlastní nábytek. Na začátku rodina a přátelé těžili z těchto návrhů pocházejících z jeho malé dílny. Jak roky plynuly a po dalších zaměstnáních v různých továrnách na nábytek se z toho stala profese a v roce 1996 koupil továrnu na nábytek PBJ v Rødding - Spøttrup.

Morten Svendsen

Popis značky

Společnost PBJ Designhouse byla založena v roce 1968 panem Per Buhl Jorgensen. Odtud pramení i název společnosti skládající se z prvních písmen zakladatele. Byla velmi úspěšná v USA, kam exportovala většinu své produkce. Jako první společnost vyráběla televizní a media skříňky. Po teroristickém útoku v roce 2001, ze dne na den přestala poptávka na americkém trhu. PBJ se tedy začalyi soustředit a budovat prodejní síť na evropském trhu. V sortimentu jsou prvotřídní. Centrála a zázemí odkud je řízen prodej, vývoj a design nových produktů je v Dánsku ve městě Rodding . PBJ je 100% rodinná firma.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku