Clinkers

Clinkers, vycházející z klasických tradic výroby skříněk, propůjčuje současný náskok časem uznávaným tradicím.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
84 603 Kč
Cena bez DPH
69 920 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
89,8, 180 cm
Hloubka
44,6, 45,3 cm
Výška
78,5, 160 cm
Materiál
Dub bíle pigmentovaný olejovaný, dub olejovaný, kouřový dub

Clinkers, vycházející z klasických tradic výroby skříněk, propůjčuje současný náskok časem uznávaným tradicím. Clinkers je místo, kde design a kvalita jdou ruku v ruce za dokonale promyšlený kus.

OOOJA

Naše nápady pro design nábytku pocházejí z velké „krabice“ ukryté v zadní části našich myslí. Krabice plná fragmentů designu, tvarů, materiálů, pocitů a funkcí. Všechno, z čeho je nábytek vyroben. Nápady ze snů, obrázky, které jsme viděli, nebo něco, co lidé řekli. Všechny tyto inspirace ukládáme, mícháme a dáváme na papír. Některé končí jako nové designy, jiné jsou vyhozeny zpět do krabice pro pozdější použití.

OOOJA

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku