Fifty

Fifty je série volně stojících komod. Elegantní design je zvýrazněn kvalitním kladením dýh. 2 dvířka, 4 zásuvky.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
59 271 Kč
Cena bez DPH
48 984 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
180 cm
Hloubka
40 cm
Výška
75 cm
Podnož
masiv dřevo
Provedení
smontované od výrobce
Skořepina
dýha
Dvířka
dýha, linoluem, HPL, Fenix nebo HPL

Příborník s řezy v dýze. Přední část je nápadná, diagonálním rozložením dýhy. Jsou verze se zásuvkami dvířkami. Dveře s měkkým zavíráním, zásuvky s plně výsuvným mechanismem, měkké zavírání. Uvnitř: vždy police. Podnoží z masivního dřeva s funkcí nastavitelnými nožičkami. Komody jsou  volně stojící. Pozn. Alternativně s rovnou dýhou.

Morten Svendsen

Morten Svendsen, narozený v roce 1966, se stal truhlářem v polovině 80. let. Od prvních let se věnoval designu nábytku, rád kreslil, navrhoval a vyráběl si vlastní nábytek. Na začátku rodina a přátelé těžili z těchto návrhů pocházejících z jeho malé dílny. Jak roky plynuly a po dalších zaměstnáních v různých továrnách na nábytek se z toho stala profese a v roce 1996 koupil továrnu na nábytek PBJ v Rødding - Spøttrup.

Morten Svendsen

Popis značky

Společnost PBJ Designhouse byla založena v roce 1968 panem Per Buhl Jorgensen. Odtud pramení i název společnosti skládající se z prvních písmen zakladatele. Byla velmi úspěšná v USA, kam exportovala většinu své produkce. Jako první společnost vyráběla televizní a media skříňky. Po teroristickém útoku v roce 2001, ze dne na den přestala poptávka na americkém trhu. PBJ se tedy začalyi soustředit a budovat prodejní síť na evropském trhu. V sortimentu jsou prvotřídní. Centrála a zázemí odkud je řízen prodej, vývoj a design nových produktů je v Dánsku ve městě Rodding . PBJ je 100% rodinná firma.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku