Flower

Organické formy, stonkové kosti a vrstvený laminát; Flower je stůl s natolik osobitým designem a konstrukcí, že se stal charakteristickým znakem Švédska. Květina je k dispozici ve třech výškách, což vytváří příležitosti ke hře s linkami a výškovými úrovněmi.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
1 210 000 000 Kč
Cena bez DPH
1 000 000 000 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
114 cm
Délka
107 cm
Výška
45, 39, 33 cm
Provedení podnože
bílá, černá, chromovaná, nebo béžová
Materiál deska
Šedý, bílý, nebo černý laminát. Límec bříza, dub, nebo ořech.

Stolek Flower Mono je organicky tvarovaný se stopkami připomínajícími nohy, vyrobený technikou laminování dýhy. Je to stůl s tak silným designem, že se stal švédským symbolem. Je k dispozici ve třech výškách, které vytvářejí příležitosti pro hraní s linkami a vytváření hnízda stolů. 

Christine Schwarzer

 Barva, vzory a jednoduchý grafický výraz. Cílem dánské Christine Schwarzerové pro její design je „učinit svět trochu krásnějším, zábavnějším, šťastnějším a hravějším“. Například se svým stolem Flower, který je díky své měkké a přirozené podobě předurčen k tomu, aby se stal moderní klasikou.

 Christine Schwarzer se narodila v Kodani v roce 1970 a vyučila se návrhářkou nábytku a průmyslu v Kodani a v Helsinkách. Po absolutoriu v roce 1999 začala navrhovat nábytek a výrobky ze svého ateliéru v Kodani - kromě roku stráveného designováním pro dánskou nábytkářskou společnost ve Vietnamu v Ho Či Minově městě.

 Spolu se svou partnerkou Anne Birgitte Balle navrhuje také nábytek pro děti pro jejich společnost RoomMate. Schwarzer se zúčastnila několika výstav v Dánsku, Švédsku, Itálii, Německu a Nizozemsku. RoomMate získal cenu Design Plus.

Christine Schwarzer

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku