Bullet

Velmi moderní křeslo. Lehké, dobře ovladatelné a čisté. Otočná podnož, subtilní konstrukce jej předurčuje pro mnohá využití. Toto křeslo bude stále velmi populární.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
31 475 Kč
Cena bez DPH
26 012 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
65 cm
Hloubka
74 cm
Výška
71 cm
Výška sedáku
51 cm
Podnož
otočná
Provedení podnože
kov
Materiál
látka nebo kůže
Provedení
čalouněný sedá a opěrák
Skořepina
ohýbaná překližka

BULLET je pojmenován podle 4 ocelových „kazet“ vyřezaných do sedadla a opěradla. Navrženo s ocelovým otočným podstavcem a skořepinou z napjatého dřeva, poskytuje fantastické pohodlí při sezení a zároveň je příjemné na pohled. Je ručně vyroben v Dánsku s prvotřídní povrchovou úpravou.

Glismand & Rüdiger

Designérské duo Glismand & Rüdiger se zrodilo v Dánsku - původ, který slouží jako hlavní zdroj inspirace v jejich přístupu k designu nábytku. Při navrhování nábytku hledá designérské duo inspiraci ze živé skandinávské přírody a materiálů a zároveň ctí hrdou tradici designu založenou na jednoduchosti, eleganci, řemeslném zpracování a udržitelných materiálech. "Sdílíme vášeň pro skandinávský design a přírodní materiály." Udržitelnost je výchozím bodem pro každý nový design, který vytvoří. Od prvních náčrtů až po finální produkt, protože tomu, čemu nejvíce věříme, je design krásných produktů, které jsou postaveny tak, aby vydržely a přežily trendy. “ Skandinávský design pro Glismand & Rüdiger není označení, je to závazek v jejich designové práci. Je to něco, co je třeba interpretovat současnými a novými způsoby, a něco, co je třeba hrdě ocenit.

Glismand & Rüdiger

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku