Mr. Big

MR.BIG je modulární pohovka s elegantním vzhledem. Jednoduchá silueta a jedinečné detaily designu odkazují na samotnou podstatu skandinávského designu.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
83 460 Kč
Cena bez DPH
68 975 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
242 cm
Hloubka
121 cm
Výška
60 cm
Výška sedáku
40 cm
Podnož
dřevěná, 7 cm
Materiál
látka, velur
Skořepina
dřevo, překližka
Provedení skořepiny
celočalouněná
Hloubka sedáku
112 cm
Výplň sedáku
studená pěna, peří
Snímatelný potah
ne

MR. BIG je modulární pohovka s elegantním vzhledem. Jednoduchá silueta a jedinečné detaily designu odkazují na samotnou podstatu skandinávského designu. Minimalistický vzhled je posílen elegantními nohami, které vytvářejí luxusní beztížnost smyslných modulů. Na výběr je několik provedení nožiček. Polštáře jsou součástí sofa. 

Says Who

Nikolaj a Kasper. Says Who Desig rádi vypráví příběhy prostřednictvím jejich produktů. Příběhy, které přidávají charakter a význam pro uživatelské prostředí. Milují jednoduchý, chytrý a přesto mužský design. Surovost vyjádřená rafinovanými detaily. Vždy se snaží dodávat produktu osobnost. Dobrý design je užitečný, charakteristický a vypráví příběh. Zanechává trvalý dojem, který obohacuje naše životy způsoby, na které jsme nikdy předtím nepomysleli. Když je design v nejlepší formě, obohacuje náš každodenní život a zkušenosti.

Says Who

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku