Kire

KIRE je podmanivá lampa, sklo je foukané a má přesné linie, které dodávají KIRE jeho dekorativní a osobitý vzhled.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
15 989 Kč
Cena bez DPH
13 214 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
34 cm
Výška
25,1 cm
Materiál
sklo
Provedení
čiré nebo kouřové
Zdroj / Patice
E27 max 25W LED
Světelný zdroj
Ne

KIRE je podmanivá lampa, sklo je foukané a má přesné linie, které dodávají KIRE jeho dekorativní a osobitý vzhled. Žádné dvě lampy KIRE proto nejsou stejné a mnoho hodin a úvah za nimi vypráví příběh o mimořádném řemeslném zpracování, které přežije budoucí generace a trendy.

Denis Guidone Design

Jsem fascinován a inspirován kontrasty mezi východem a západem a moje designérská práce přesně vyvažuje estetiku těchto dvou extrémů. Pro mě je krása něco, co vzniká v dialogu mezi racionálním a iracionálním a mezi různými kulturami - zde nacházím inspiraci. Dobrý design by měl být také užitečný, a proto se zvláště inspiruji lidmi a tím, jak používají výrobky a nábytek ve svém každodenním životě. Dívám se na pohyby a používám. Pro mě je jednoduchost výsledkem složitého procesu a dobrý design by měl být funkční a poetický zároveň.

Denis Guidone Design

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku