Grape

Grape je navrženo norským designovým duem Morten & Jonas. Lampa s organickým designovým jazykem, která spojuje objemné křivky s milostivými liniemi.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
10 894 Kč
Cena bez DPH
9 003 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
20 cm
Výška
50 cm
Materiál
mramor, lakovaný kov
Zdroj / Patice
E14 max 25W
Světelný zdroj
Ne
Kabel
2,5 m, černá, textilní šňůra

Grape je navrženo norským designovým duem Morten & Jonas. Lampa s organickým designovým jazykem, která spojuje objemné křivky s milostivými liniemi. Hrozno je ručně vyráběné a silně inspirované tradičním řemeslným zpracováním, které lze vysledovat v jemných detailech zdobících základnu.

Morten & Jonas

Inspirujeme se životem. Chceme mít zvědavý a hravý přístup k naší práci, pokud jde o výraz, materiály a lidi. Ale s vysokým pochopením formy, funkce a detailů. Důležitý je také malý nádech humoru. Skvělý design pro nás je, když naše práce udělá radost.

Morten & Jonas

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku