Norm 6 M

Norm 06 je sochařské stínítko s vlastním výrazem. Lze jej snadno sestavit bez použití nástrojů nebo lepidla.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
2 300 Kč
Cena bez DPH
1 901 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
62 cm
Výška
30 cm
Váha
0,4 kg

Norm 06 je sochařské stínítko s vlastním výrazem. Lze jej snadno sestavit bez použití nástrojů nebo lepidla. Norm 06 je dobrým místem k zahájení dobrodružství s lampami.

Lampa distribuuje měkké okolní světlo, které funguje dobře ve většině místností. Zavěste ho nad jídelní stůl, ve vstupní hale nebo použijte v ložnici.

Normu 06 lze čistit prachovkou nebo pomocí sprchové hlavice ve sprše. Stínidlo je vyrobeno ze speciálního nehořlavého plastu.

Simon Karkov

Simon Karkov vystudoval architekturu na Dánské akademii architektury. Od šedesátých let pracuje pro několik architektonických kanceláří v Dánsku. Posledních 10 let pracoval hlavně pro obec Frederiksberg. Během tohoto období zanechal svou stopu na několika projektech, například Frederiksberg Hospital a Frederiksberg Gymnasium. Dnes si Simon užívá důchodu v Turecku a pracuje na různých projektech. „Kdykoli dostanu nápad, nakreslím skicu, která se poté transformuje do modelu. Model se pak po určitou dobu upravuje, dokud není možné vytvořit finální prototyp. I sen o vývoji nových způsobů navrhování nábytku a větších předmětů prostřednictvím konceptu vlastní montáže. Tento koncept musí být schopen fungovat ve větším měřítku a tato myšlenka mě fascinuje. “

Simon Karkov

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku