Norm 03 S

Norm 03 je moderní sada stínítka v 39 kusech.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
2 600 Kč
Cena bez DPH
2 149 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
53 cm
Výška
32 cm
Váha
1,3 kg

Norm 03 je moderní sada stínítka v 39 kusech. Roznícení Norm 03 osvěžuje vzpomínky na šedesátá léta a tento příběh přilákal Normanna v Kodani. Norm 03 je samostatně sestavený výrobek, který se snadno a přímo používá. Není potřeba žádné nářadí ani lepidlo. Norm 03 je dodáván v plochém balení bez zásuvky nebo elektrických částí, takže je kompatibilní s jakýmikoli elektrickými normami po celém světě.

Normu 03 lze vyčistit prachovkou. K získání teplejšího světla lze použít žárovku.

Britt Kornum

Britt Kornum je architekt ze Školy architektury, Aarhus, Dánsko, Nábytek a prostor. „Inspiraci čerpám z organických tvarů. Moje návrhy dotváří kombinace ženského nádechu a minimalismu. Je to každodenní život i život obecně To mě inspiruje v mé práci. Podle mého názoru je nejlepší design vytvořen na základě spontánní myšlenky. Během procesu návrhu začnu sbírat informace o předmětu, materiálu a technických aspektech. Různé informace umožňují vytvořit dokonalý tvar a vytvořit spojení mezi intuitivním myšlením a technickými aspekty. Toto je pracovní proces, který mi dává velkou inspiraci. “

Britt Kornum

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku