Posea

Charakteristickým detailem stolku Posea je výrazný kovový rám, který je doplněn měkkým nebo zaobleným vrcholem. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
11 616 Kč
Cena bez DPH
9 600 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
80 cm
Hloubka
35 cm
Výška
48 cm
Podnož
kovová lakovaná
Materiál deska
mramor

Posea je elegantní řada laviček a úložného nábytku, které všechny sdílejí výrazný designový jazyk. Charakteristickým detailem Posea je výrazný kovový rám, který je doplněn měkkým nebo zaobleným vrcholem. Lavice Posea má speciální měkkost s polstrovaným sedadlem, což hravě kontrastuje s nápadným jazykem rámu. Ať už si vyberete kteroukoli Posea, řemeslné zpracování je krásné a odolné, design je výrazný a profil je stylový s téměř pohádkovou kvalitou.

Granstudio

Inspiruje nás vše, co vidíme a kamkoli jdeme, a vždy se snažíme integrovat malé detaily, které dodávají produktům speciální funkčnost... Bereme společenskou odpovědnost v naší interní i externí práci, jak věříme zákazník by měl mít jistotu ohledně našich produktů.

Granstudio

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku