Libri standing table

Do produktové skupiny Libri byl přidán stůl a jednotka stojícího stolu. Tyto nové stoly doplňují jedinečné řešení úložiště, které umožňuje mnoho různých konfigurací a výrazů.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
17 100 Kč
Cena bez DPH
14 132 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
38 cm
Hloubka
50 cm
Výška
114 cm

Do produktové skupiny Libri byl přidán stůl a jednotka stojícího stolu. Tyto nové stoly doplňují jedinečné řešení úložiště, které umožňuje mnoho různých konfigurací a výrazů. Libri lze použít jako jeden celek opřený o zeď jako žebřík, ale také se kombinuje s dalšími policemi, aby se rozběhly nebo vyčnívaly ze zdi jako dělič místnosti. Lze jej také použít jako samostatně stojící jednotku.

Michaël Bihain

Druh přesného výzkumu, jehož výsledkem je zjevnost získaných linií: symbióza současného životního stylu a kolektivní paměti.

Michaël Bihain je jedním z nejzajímavějších a nejkreativnějších evropských designérů. Je také designérem, který nekončí. Místo toho se snaží předat tvůrčí proces následovníkům. Objekty jsou určeny k tomu, aby fungovaly jednotlivě - nebo aby vytvářely novou jednotu opakováním.

Belgičan Michaël Bihain se vyučil řezníkem a tesařem a poté studoval interiérový design na institutu St Luc v Lutychu a na Hull University v Anglii. Z ateliéru v Bruselu a dílny v Louveigné pracuje s nábytkovým designem, doplňky a interiéry. Michaël Bihain vyučuje na institutu St Luc v Liège. Byl oceněn několika cenami a je mimo jiné zastoupen ve stálé sbírce Muzea designu v Soulu v Jižní Koreji.

Michaël Bihain

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku