Structure

Struktura je navržena tak, aby dala vašim ozdobám a knihám vzduch.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
7 400 Kč
Cena bez DPH
6 116 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
80 cm
Hloubka
28 cm
Výška
168 cm

Struktura je navržena tak, aby dala vašim ozdobám a knihám vzduch. Výběr lehkých a pevných materiálů, zahrnujících lakovanou ocel a MDF, zdůrazňuje kvalitu paretované zadní strany Structure. Oba materiály jsou trvanlivé a Structure proto bez problému pojme závažné encyklopedie a další shromážděná díla.

Michael H. Nielsen

Můj styl se vyznačuje tím, že se soustřeďuji na detail a „hranu“, která odděluje mé designy od davu. Jedním z mých největších vlivů je zaregistrovat, kolik rozmanitosti mezi lidmi existuje, a pokusit se uspokojit velmi odlišné potřeby, které vytváří. Vždy mě fascinovalo řemeslné zpracování a interakce mezi řemeslníkem a designérem. Dobrý design je to, co dává smysl a hodnotu lidem, kteří jej používají.

Michael H. Nielsen

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku