Very

Mezi hlavní vlastnosti židle Very patří její univerzální přitažlivost, široký rozsah použití, vysoká úroveň recyklovatelnosti a fantastický rozsah barev.

Přečíst více

Detail produktu

Technické informace

Šířka
62 cm
Hloubka
63 cm
Výška
101-113 cm
Výška sedáku
40 - 52 cm
Provedení
Základna: černý hliník, titan nebo leštěný hliník Čalounění Sedadlo/opěradlo: síťované opěradlo a čalouněný sedák nebo sedák a opěrák čalouněný Evropská kolekce barev Kolečka: černá nebo šedá

Mezi hlavní vlastnosti židle Very patří její univerzální přitažlivost, široký rozsah použití, vysoká úroveň recyklovatelnosti a fantastický rozsah barev.

Díky modelům a možnostem, které podporují různé úkoly a potřeby spolupráce, Very funguje tak, aby byla konzistentní v celé organizaci. Díky židlím ideálním do rohových kanceláří, konferencí, bufetů, zdravotnických středisek, učeben - a všech bodů mezi nimi - může velmi dobře fungovat v celé řadě prostředí. Velmi sezení je snadné pro životní prostředí. Židle jsou vyráběny s využitím recyklovaného obsahu a nabízejí vysoký stupeň recyklovatelnosti na konci životnosti.

Haworth Design Studio

Haworth Design Studio čerpá ze zdrojů a znalostí po celém světě a spolupracuje s partnery pro výzkum a vývoj na identifikaci, vývoji a spouštění nových a průlomových inovací.

S designovými centry ve třech klíčových lokalitách-Číně, Německu a USA-se tým zaměřuje na vytváření vícegeneračních produktů a globálních platforem navržených s ohledem na regionální potřeby a preference.

Haworth Design Studio

Popis značky

Haworth je druhým největším výrobcem kancelářského nábytku na světě. Určuje trendy v kancelářích. Byl založen v roce 1948 v USA panem G.W. Haworthem v garáži. Od té doby je Haworth stále rodinná firma, působící na 5 kontinentech, ve 120 zemích a má více jak 600 dealerů. Haworth je inovátor, drží velké množství patentů. Je průkopník i v designu svých produktů, art directorkou je Patricia Urquila, do skupiny Haworth patří Cappelini, Casina, Poltrona Frau a celosvětově spolupracuje se značkami BuzziSpace, Framery. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku