Comforto 59

Židle Comforto 59 zahrnuje základní funkce do elegantního a čistého designu.

Přečíst více

Detail produktu

Technické informace

Provedení
Základna: strukturovaná černá, titanová nebo chromová Sedák/opěradlo: opěrák ze síťoviny s čalouněným sedákem nebo sedák a opěrák čalouněný Čalounění: European Color Collection

Židle Comforto 59 zahrnuje základní funkce do elegantního a čistého designu.

Funkce byly úhledně integrovány do židle a automatické přizpůsobení hmotnosti uživatele odstraňuje potřebu zdlouhavého ručního nastavování a nechává je v takovém pohodlí, že o sedadle téměř nevědí.

Haworth Design Studio

Haworth Design Studio čerpá ze zdrojů a znalostí po celém světě a spolupracuje s partnery pro výzkum a vývoj na identifikaci, vývoji a spouštění nových a průlomových inovací.

S designovými centry ve třech klíčových lokalitách-Číně, Německu a USA-se tým zaměřuje na vytváření vícegeneračních produktů a globálních platforem navržených s ohledem na regionální potřeby a preference.

Haworth Design Studio

Popis značky

Haworth je druhým největším výrobcem kancelářského nábytku na světě. Určuje trendy v kancelářích. Byl založen v roce 1948 v USA panem G.W. Haworthem v garáži. Od té doby je Haworth stále rodinná firma, působící na 5 kontinentech, ve 120 zemích a má více jak 600 dealerů. Haworth je inovátor, drží velké množství patentů. Je průkopník i v designu svých produktů, art directorkou je Patricia Urquila, do skupiny Haworth patří Cappelini, Casina, Poltrona Frau a celosvětově spolupracuje se značkami BuzziSpace, Framery. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku