Jerome

Rohová sofa s divanem. Pravá varianta. Jerome je modulární pohovka s klasickým, ale současným výrazem. Podnos v provedení dub bělený, nebo dub přírodní, nebo dub černě mořený.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
112 530 Kč
Cena bez DPH
93 000 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
235 cm
Hloubka
184 cm
Výška
70 cm
Výška sedáku
47 cm
Podnož
nohy, 19 cm
Provedení podnože
lakovaný kov
Skořepina
celočalouněná
Hloubka sedáku
82 cm
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ne

Jerome je modulární pohovka s klasickým, ale současným výrazem. Různé moduly lze kombinovat tak, aby vyhovovaly vašim potřebám, a v případě nových potřeb je lze snadno oddělit. Jeho extra hloubka sedáku a měkké polstrování dodávají pohovce elegantní a pohodlný design, který jasně odkazuje na čisté architektonické linie. Modulární pohovka je také k dispozici s doprovodnými dřevěnými podnosy a lze ji sestavit jako krásnou 3místnou pohovku nebo s extra velkou lenoškou, pokud je potřeba více místa.

KaschKasch

Naším cílem je vytvářet jednoduché a intuitivní produkty - něco, co není příliš složité, ale přesto krásné. Vždy se snažíme navrhovat kvalitní výrobky, které stále mají poetický prvek. Inspiraci nacházíme téměř v čemkoli. Staveniště, rybí trhy, lidé, způsob jejich chování atd. Nejde jen o okolí, ale také o interakci. Dobrý design je pro nás, když máme pocit, že to nikdy nebylo jiné. Něco, co má smysl, když se na to podíváte, nebo něco, co vám dává intenzivní pocit rozkoše.


KaschKasch

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku