LED 40

Led 40 je jednoduchá stolní lampa vycházející z ucelené kolekce. Vyrobena z masivního dřeva a integrovaná Led technologie s dotykovým ovladačem a stmívačem.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
12 610 Kč
Cena bez DPH
10 421 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Profil
40 x 40 mm
Výška
40 cm
Materiál
masivní dřevo
Provedení
jasan, dub, ořech
Světelný zdroj
vestavěný LED 9-14W, 400 lm, 2700K, 3000K (standard), 4000K, stmívatelný ovladač
Kabel
1,8 m, transparetní
Průměr podstavce
20 cm, corian

Led 40 je jednoduchá stolní lampa vycházející z ucelené kolekce. Vyrobena z masivního dřeva a integrovaná Led technologie s dotykovým ovladačem a stmívačem. Elegantní kruhová základna vyrobená z bílého Corianu. Možno mít v základně zabudovanou Qi nabíječku. Pro tuto možnost nás prosím kontaktujte.

Mikko Kärkkäinen

Mikko Kärkkäinen je finský designér původně vyučen jako tesař. Mikko Kärkkäinen je zakladatel a hlavní designér Finské společnosti Tunto. Jako truhlář ví Mikko jak a co se dá realizovat ze dřeva. Má nezbytnou technickou přípravu na vytvoření výrobku, aniž by mu kdokoliv říkal, jak to má dělat. Tak je konečný produkt zcela jeho vlastní tvorba a koncepce. Mikko byl zařazen mezi 40 nejlepších evropských návrhářů do 40 let v roce 2011.

Mikko Kärkkäinen

Popis značky

Názevem společnosti „Tunto“ (finské slovo pro smysly nebo cit) začíná každý proces návrhu tím, že získává fyzický cit pro materiál a kreslí počáteční návrhy na papír. Proto každý produkt Tunto Design končí s výraznou DNA, která je výsledkem jedinečného Mikkova pohledu. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku