Faro

Stolní lampička Faro, navržená společností La Selva Studio, je inspirována surovými a průmyslovými prvky.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
7 409 Kč
Cena bez DPH
6 123 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
22 cm
Materiál
mramor, lakovaný kov
Zdroj / Patice
E27 max 25W
Světelný zdroj
Ne
Postavec
mramor

Stolní lampa Faro, navržená společností La Selva Studio, je inspirována surovými a průmyslovými prvky. Lampa je umístěna na krásném mramorovém podstavci a lze ji otáčet v libovolném směru, takže si můžete světlo upravit v požadovaném směru.

La Selva Studio

Funkčnost je jedním z našich hlavních cílů - pokrýváme řadu produktů na základě nových potřeb a uživatelských profilů s velkou posedlostí pro detaily a užitečnost. Snažíme se vyrábět poctivé výrobky s využitím silných stránek materiálu. Rozdělení studia na dvě různé země nás nutí hodně cestovat; život v nových situacích a poznávání nových lidí nám pomáhá změnit perspektivu a posílit naši kreativitu. Naše inspirace přichází s těmito změnami a pochází z našeho okolí, přírody, materiálů nebo lidí, ale může také pocházet z našeho osobního vkusu ve fotografii, sochařství nebo architektuře. Skvělý design musí být jednoduchý, poctivý a snadno pochopitelný.

La Selva Studio

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku