Aya

Taburet. Aya je řada krásných pohovek a pufů, které všechny sdílejí stejný luxusní a bohémský výraz. Jedná se o modulární systém. Můžete si sestavovat vlastní kombinace, nebo objednat předem sestavenou sofa.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
25 700 Kč
Cena bez DPH
21 240 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
121 cm
Hloubka
63 cm
Výška
40 cm
Výška sedáku
40 cm
Podnož
dřevěné 7 cm
Provedení podnože
dub, nebo mořený dub
Skořepina
masivní rám, studená pěna
Hloubka sedáku
121 cm
Snímatelný potah
ano

Aya je řada krásných pohovek a pufů, které všechny sdílejí stejný luxusní a bohémský výraz. Says Who navrhli sérii s cílem spojit luxusní designový jazyk s uměleckou svobodou a udržitelným zpracováním. Výsledkem je, že čalounění Aya je odnímatelné a sedáky a opěradla mají precizní a všeobjímající kvalitu. Interakce mezi pohodlím, odolností a estetikou povyšuje pohovku na ikonický stav.

Says Who

Nikolaj a Kasper. Says Who Desig rádi vypráví příběhy prostřednictvím jejich produktů. Příběhy, které přidávají charakter a význam pro uživatelské prostředí. Milují jednoduchý, chytrý a přesto mužský design. Surovost vyjádřená rafinovanými detaily. Vždy se snaží dodávat produktu osobnost. Dobrý design je užitečný, charakteristický a vypráví příběh. Zanechává trvalý dojem, který obohacuje naše životy způsoby, na které jsme nikdy předtím nepomysleli. Když je design v nejlepší formě, obohacuje náš každodenní život a zkušenosti.

Says Who

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku