Philippa

Taburet. 'Philippa' kombinuje velmi severský a moderní vzhled, přesto si zachovává odkazy na klasická křesla z 50. a 60. let.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
15 246 Kč
Cena bez DPH
12 600 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
62 cm
Výška
40 cm
Výška sedáku
40 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
masivní dub
Skořepina
dřevo, překližka
Provedení skořepiny
celočalouněná
Hloubka sedáku
45 cm
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ne

'Philippa' kombinuje velmi severský a moderní vzhled, přesto si zachovává odkazy na klasická křesla z 50. a 60. let. Křeslo je vytvořeno designovou skupinou Busetti Garuti Redaelli a je navrženo s ohledem na měkkost, pohodlí a organický tvar.

Busetti Garuti Redaelli

Vývoj všech jejich projektů si klade za cíl dosáhnout jednoduchých technických i formálních řešení, která zvýhodňují použitelnost a čitelnost objektu. Prostřednictvím tohoto procesu definují naše myšlenky, které reinterpretují tradiční nebo inovativní materiály, aby byly šetrnými společníky života. Inspirace jsou všude. Důležité je být vnímavý. Snaží se být ovlivněni velkou rozmanitostí podnětů ... neustále hledají inspirace, během pracovní doby nebo volného času, stále drží oči otevřené. To je jejich stav mysli. Skvělý design spočívá v tom, že při pohledu na objekt první myšlenka zní: mohlo by to být tak ... a po delším pozorování: ano, neexistuje způsob, jak to vylepšit, je to perfektní!

Busetti Garuti Redaelli

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku