Flachmann

Závěsné světlo Flachmann je jednoduché a nadčasové. Nová větší varianta vytváří grafický, dramatický výraz, když jsou zavěšeny ve skupině.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
7 617 Kč
Cena bez DPH
6 295 Kč
dodání 4 týdny
dodání 4 týdny

Detail produktu

Technické informace

Průměr
45 cm
Materiál
kov/kov, kov/sklo
Provedení
černá/černá, měď/jantarová, černý chrom/kouřová
Zdroj / Patice
E27, max. 25W
Světelný zdroj
dodáváno bez žárovky
Kabel
textilní 300 cm

Závěsné světlo Flachmann je jednoduché a nadčasové. Nová větší varianta vytváří grafický, dramatický výraz, když jsou zavěšeny ve skupině. Velké závěsné svítidlo Flachmann  je krásný visící samostatně nad jídelním stolem nebo v kombinaci s oblíbeným křeslem v nejtišším rohu obývacího pokoje.

KaschKasch

Naším cílem je vytvářet jednoduché a intuitivní produkty - něco, co není příliš složité, ale přesto krásné. Vždy se snažíme navrhovat kvalitní výrobky, které stále mají poetický prvek. Inspiraci nacházíme téměř v čemkoli. Staveniště, rybí trhy, lidé, způsob jejich chování atd. Nejde jen o okolí, ale také o interakci. Dobrý design je pro nás, když máme pocit, že to nikdy nebylo jiné. Něco, co má smysl, když se na to podíváte, nebo něco, co vám dává intenzivní pocit rozkoše.


KaschKasch

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku