Madison

3 sofa s divanem. Pravá, nebo levá varianta. Sedací soupravu Madison, inspirovanou designovou estetikou 60. let, vytvořilo dánské designové duo Glismand & Rüdiger. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
95 644 Kč
Cena bez DPH
79 045 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
302 cm
Hloubka
145 cm
Výška
79 cm
Výška sedáku
46 cm
Podnož
4 nohy, 17,5 cm
Provedení podnože
dřevěný rám, dřevěné nohy
Skořepina
dřevo, překližka
Provedení skořepiny
celočalouněná
Hloubka sedáku
62 cm
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ne

Sedací soupravu Madison, inspirovanou designovou estetikou 60. let, vytvořilo dánské designové duo Glismand & Rüdiger. Pohovka, kde jsou rám, základna a nohy vyrobeny z masivního dřeva a polštáře jsou vyplněny nejkvalitnější studenou pěnou. Esteticky atraktivní pohovka s organickým a elegantním designem, která je krásným doplňkem každé místnosti a domova. Madison je součástí kompletní série sestávající z lehátka, pufu a pohovky s nesčetnými možnostmi designu.

Glismand & Rüdiger

Designérské duo Glismand & Rüdiger se zrodilo v Dánsku - původ, který slouží jako hlavní zdroj inspirace v jejich přístupu k designu nábytku. Při navrhování nábytku hledá designérské duo inspiraci ze živé skandinávské přírody a materiálů a zároveň ctí hrdou tradici designu založenou na jednoduchosti, eleganci, řemeslném zpracování a udržitelných materiálech. "Sdílíme vášeň pro skandinávský design a přírodní materiály." Udržitelnost je výchozím bodem pro každý nový design, který vytvoří. Od prvních náčrtů až po finální produkt, protože tomu, čemu nejvíce věříme, je design krásných produktů, které jsou postaveny tak, aby vydržely a přežily trendy. “ Skandinávský design pro Glismand & Rüdiger není označení, je to závazek v jejich designové práci. Je to něco, co je třeba interpretovat současnými a novými způsoby, a něco, co je třeba hrdě ocenit.

Glismand & Rüdiger

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku