Bon

Lampy Bon jsou vyrobeny z lisované kroucené zinkové slitiny s nádhernými mosaznými detaily, které dodávají sérii hravý, a přesto exkluzivní vzhled. Jejich tvar je částečně inspirován spirálovitými sloupy uvnitř Tivoli a částečně krásnými zkroucenými vzory, které vznikají při vaření cukroví – odtud název Bon. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
3 640 Kč
Cena bez DPH
3 008 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
9 cm
Výška
9 cm
Materiál
zinek
Provedení
závěsné svítidlo
Zdroj / Patice
E27
Kabel
4 m
Odstín
Ocelová šeď

Lampy Bon jsou vyrobeny z lisované kroucené zinkové slitiny s nádhernými mosaznými detaily, které dodávají sérii hravý, a přesto exkluzivní vzhled. Jejich tvar je částečně inspirován spirálovitými sloupy uvnitř Tivoli a částečně krásnými zkroucenými vzory, které vznikají při vaření cukroví – odtud název Bon. Série Bon se skládá ze dvou závěsných a jedné stolní lampy. Každý je k dispozici ve třech barvách: Metal Grey, Garden Green a Black. Přineste si atmosféru Tivoli domů s designovými předměty od Normanna Copenhagen. Svítidla jsou vyrobena ze slitiny zinku, ručně leštěná s detaily z mosazi. Včetně plastového krytu v černé barvě.

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku