Acentric

S jasnou myšlenkou a fascinací pro detaily, návrháři, HI. HI. STUDIO, vytvořili sérii novinkových stolů, které spojují flexibilitu a funkčnost v esteticky příjemném tvaru

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
44 927 Kč
Cena bez DPH
37 130 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
73 cm
Délka
159,1 cm
Výška
74 cm
Podnož
kovová černá
Materiál
dýha
Provedení
dub lakovaný/dub bělený lakovaný

S jasnou myšlenkou a fascinací pro detaily, návrháři, HI. HI. STUDIO, vytvořili sérii novinkových stolů, které spojují flexibilitu a funkčnost v esteticky příjemném tvaru. S lehkou siluetou se každý stůl prolíná a dodá každé místnosti hromadu osobnosti. Rámovaná pracovní plocha slouží jako prázdné plátno pro kreativitu, zatímco funkční detaily jako diskrétní kabelová přihrádka ruší hluk a nechávají prostor pro nápady.

HI.HI. STUDIO

Elisabeth a Gesine Hillmann jsou sestry a návrháři za HI.HI.STUDIO. Designové studio, které věří, že smysluplný design vzniká spojením zkušeností, různých průmyslových odvětví a soudržného vytváření prostorů, zážitků a produktů. Jejich inspirace designem je jednoduchá, s velkým důrazem na použitelnost a uživatelskou orientaci při navrhování. Rádi zkoumají zvyky a pohyby v různých sociálních kontextech, které jim často slouží jako inspirace. Jsou poháněni vytvářením hodnoty a změn a pomocí moderních metod a digitální technologie dosahují přesně toho a mnohem více. Jejich jasným cílem a smyslem je vytvářet produkty s upřímným příběhem a estetickým odstředěním. Pokaždé.

HI.HI. STUDIO

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku