City

Městská sofa a křeslo s funkčním designem. Velmi jednoduché rozložení a příprava na spánek. Oceníte v malém bytě, kde je nutné čas od času uložit třeba návštěvu.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
31 775 Kč
Cena bez DPH
26 260 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
73 cm
Hloubka
98 cm
Výška
78 cm
Výška sedáku
41 cm
Podnož
kov lakovaný
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Polohování
rozkládací
Výplň sedáku
studená pěna
Velikost lůžka
73x209 cm
Snímatelný potah
ano

Jedno nebo dvoulůžkové? CITY se dodává ve dvou různých velikostech a je ideální pro malý byt nebo pokoj, který potřebuje funkční a relaxační pohovku nebo křeslo. Pohovka i křeslo mohou složit i jako pohodlná postel. Na výběr je osm poloh opěradla a řada barev a látek. Potahy jsou snímatelné a pratelné.

STINE ENGELBRECHTSEN

Stine Engelbrechtsen se narodila v roce 1972 v Dánsku. Vystudovala průmyslovou design na „Danmarks Designskole“ a v roce 1999 vydala absolventskou práci pod názvem „Vybavení pro venkovní život“. Vystavovala v kodaňském „Øksnehallen“ a také na veletrhu ve Formlandu v Herningu („De Nye“). Stine Engelbrechtsen je ve společnosti Softline zaměstnána od srpna 2000 jako designér a produktový manažer.

STINE ENGELBRECHTSEN

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku