Značky

Eero aarnio

Eero Aarnio Originals je  společnost se sídlem v Helsinkách, která vlastní výlučně práva na výrobu a prodej nejznámějších a nejoblíbenějších klasik Eero Aarnio. Společnost byla založena v roce 2016, ale příběh začíná již mnohem dříve ...

Všechno to začalo v roce 2002, kdy se mladý Stefan Mahlberg setkal s Eero Aarnio při práci na rozšiřování svého ateliéru. Později Stefan nabral na obrátkách v nábytkářském průmyslu jako jeden ze spoluzakladatelů One Nordic a jako partner na Hem.com. V roce 2015 Stefan uzavřel partnerství s Eero, aby přinesl klasickou kolekci Aarnio zpět domů do Finska. Značka Eero Aarnio Originals byla vyvinuta v úzké spolupráci s Eero a měla pozitivní dopad jak na cenu, tak na kvalitu.

Značka Eero Aarnio Originals byla vyvinuta v úzké spolupráci s Eero a měla pozitivní dopad jak na cenu, tak na kvalitu. Základními kameny kolekce jsou Ball Chair, Bubble, Pastil a Pony. Dále neustále přinášíme jak staré ikonické designy, tak i nové designové klasiky budoucnosti. Naším cílem je poskytnout autentický zážitek z nejslavnějších a nejveselejších klasik Eera Aarnia. Zaměřujeme se na udržování výroby a distribuce aktuální - udržitelné a odpovědné. Naše podnikání má velkou roli a ambice zvyšovat povědomí a význam originálních návrhů.