Molti

Rozkládací jídelní stůl Molti se zaoblenými, zkosenými masivními nohami pojme až 6 prodlužovacích dílů, které lze všechny uložit pod desku stolu. Prodlužovací desky v sadách po třech ve stejné dýze jako deska stolu lze objednat samostatně. Cena obsahuje již celou sestavu. Se třemi výsuvnými křídly se stůl vysune na 377 cm s 12 místy a se 6 výsuvnými křídly se vysune na 539 cm s 18 – 20 místy. Varianta s rozšiřujícími deskami obsahuje set 3 ks přídavných desek. Další desky jsou na objednání a za příplatek.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
75 746 Kč
Cena bez DPH
62 600 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Délka
215 cm
Velikost rozložení
377 nebo 539 cm
Hloubka
102 cm
Výška
75 cm
Podnož
dřevěná
Provedení podnože
kulaté, kónické nohy
Materiál
dýhovaná MDF deska, masiv
Provedení
rozkládací

Při roztahování stolu se nohy rozdělí na dvě, takže vnitřní část nohou zůstává ve své středové poloze, což poskytuje 100% stabilní stůl i při vysunutí o 6 dalších desek. Dostupné ve světlém dubu.

Morten Svendsen

Morten Svendsen, narozený v roce 1966, se stal truhlářem v polovině 80. let. Od prvních let se věnoval designu nábytku, rád kreslil, navrhoval a vyráběl si vlastní nábytek. Na začátku rodina a přátelé těžili z těchto návrhů pocházejících z jeho malé dílny. Jak roky plynuly a po dalších zaměstnáních v různých továrnách na nábytek se z toho stala profese a v roce 1996 koupil továrnu na nábytek PBJ v Rødding - Spøttrup.

Morten Svendsen

Popis značky

Společnost PBJ Designhouse byla založena v roce 1968 panem Per Buhl Jorgensen. Odtud pramení i název společnosti skládající se z prvních písmen zakladatele. Byla velmi úspěšná v USA, kam exportovala většinu své produkce. Jako první společnost vyráběla televizní a media skříňky. Po teroristickém útoku v roce 2001, ze dne na den přestala poptávka na americkém trhu. PBJ se tedy začalyi soustředit a budovat prodejní síť na evropském trhu. V sortimentu jsou prvotřídní. Centrála a zázemí odkud je řízen prodej, vývoj a design nových produktů je v Dánsku ve městě Rodding . PBJ je 100% rodinná firma.

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku