BOW

Elegantní rozkládací jídelní stůl. Deska z kvalitních materiálů, podnoží z masivního dřeva.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
53 361 Kč
Cena bez DPH
44 100 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Délka
160, 210 cm
Hloubka
85, 105 cm
Výška
74 cm
Podnož
dřevěná
Provedení podnože
kulaté nohy
Materiál
dýhovaná MDF, masiv
Provedení
rozkládací s meachanismem

Rozkládací mechanismus ukrytý v desce stolu. Jednoduchá manipulace. Rozložení na velikost až pro 12-14 lidí. Na desce je vykládaná intarsie. Všechna kování jsou s kuličkovými ložisky.

Michael H. Nielsen

Můj styl se vyznačuje tím, že se soustředím na detail a „hranu“, která odděluje mé návrhy od davu. Jedním z mých největších vlivů je zaregistrovat, jak velká je mezi lidmi různorodost, a pokusit se vyhovět velmi odlišným potřebám, které vytváří.

Vždy mě fascinovalo řemeslné zpracování a interakce mezi řemeslníkem a designérem. Dobrý design je tím, co dává smysl a hodnotu lidem, kteří jej používají.

Michael H. Nielsen

Popis značky

Společnost PBJ Designhouse byla založena v roce 1968 panem Per Buhl Jorgensen. Odtud pramení i název společnosti skládající se z prvních písmen zakladatele. Byla velmi úspěšná v USA, kam exportovala většinu své produkce. Jako první společnost vyráběla televizní a media skříňky. Po teroristickém útoku v roce 2001, ze dne na den přestala poptávka na americkém trhu. PBJ se tedy začalyi soustředit a budovat prodejní síť na evropském trhu. V sortimentu jsou prvotřídní. Centrála a zázemí odkud je řízen prodej, vývoj a design nových produktů je v Dánsku ve městě Rodding . PBJ je 100% rodinná firma.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku