Form

S posláním vytvořit skořepinovou židli s jednotným vzhledem, která by stála jako jedna soudržná jednotka, vytvořil Simon Legald pro Normann Copenhagen. Aby bylo dosaženo tohoto bezproblémového, integrovaného vzhledu, bylo vyvinuto nové a inovativní řešení pro shromažďování sedadel pomocí nohou. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
7 139 Kč
Cena bez DPH
5 900 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Délka
48 cm
Hloubka
52 cm
Výška
80 cm
Výška sedáku
44 cm
Provedení podnože
kovová - barevná
Provedení skořepiny
Plast
Stohovatelnost
ne
Snímatelný potah
ne, lze objednat dodatečný sedák

S posláním vytvořit skořepinovou židli s jednotným vzhledem, která by stála jako jedna soudržná jednotka, vytvořil Simon Legald pro Normann Copenhagen. Aby bylo dosaženo tohoto bezproblémového, integrovaného vzhledu, bylo vyvinuto nové a inovativní řešení pro shromažďování sedadel pomocí nohou. Zakřivené plastové sedadlo a rám z dubu, ořechu nebo oceli jsou přirozeně integrovány se sedadlem pomocí jedinečného systému. Plastové sedadlo a dřevěné nebo ocelové nohy se elegantně setkávají a zdůrazňují vysokou kvalitu řemeslného zpracování a jednoduchost skandinávského designu nábytku. Form je moderní křeslo s minimalistickým výrazem. Díky jednoduchému a současnému designu má křeslo Form měkkou a přívětivou siluetu a výrazně rezidenční vzhled. Nohy vypadají téměř, jako by vyrůstaly ze skořápky. To dává flexibilitu designu a umožňuje variabilitu rámu mnoha způsoby a přizpůsobení velkému počtu interiérů. Křesla Form mají velkou oporu zad a poskytují svobodu pohybu, zatímco područky poskytují další prostor pro relaxaci. Silné materiály a tvarovaný tvar zajišťují pohodlné sezení. V kombinaci s čistým designem je z Form flexibilní a funkční židle do každé místnosti, například jako kancelářská židle, jídelní židle nebo příležitostná židle.

Simon Legald

Simon Legald vystudoval Královskou dánskou akademii výtvarných umění v létě 2012. Jeho tvorba se skládá z produktů malého i velkého rozsahu. Simonovy návrhy jsou často vytvářeny v dialogu mezi řemeslným zpracováním a průmyslem. Rovněž rád začleňuje do designu techniky, které jsou nezbytné pro strukturu produktu, tím, že je vizuálně zvýrazní.

„Poctivost je tím, co dělá produkt srozumitelným a tím, co popisuje jeho funkčnost. Pokud produktu rozumíte, nepotřebuje žádné vysvětlení. Podstatou mého designu je, aby byl zakoupen a používán. Proto musí splňovat ne pouze funkční aspekty, ale také psychologické a estetické potřeby. Pro mě jednoduchost popisuje skutečnou identitu objektů a činí je důvěryhodnými. Při svém návrhu se snažím nepřidávat žádné zbytečné detaily. Pracuji s jednoduchostí zdůrazněním nezbytností místo skrývá je. Poskytuje produktu jednoduchý a upřímný výraz. “. 

Simon Legald

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku