Node 160 cm

Vysoký, elegantní a klasický jídelní stůl z masivního dubu s možností výběru kombinace lakování a moření. Toto mu dává zcela nový a moderní výraz. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
37 873 Kč
Cena bez DPH
31 300 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
62 cm
Délka
160 cm
Výška
105 cm
Tloušťka desky
2 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
masivní dub
Materiál deska
lakovaný nebo mořený masivní dub

Elegantní a klasický jídelní stůl z olejovaného masivního dubu s možností výběru antracitově lakovaného rámu, který mu dává zcela nový a moderní výraz. Série je k dispozici v několika velikostech, včetně vysokého stolu. Stůl je navržen mladým kolínským designovým duem Kaschkasch.

KaschKasch

Naším cílem je vytvářet jednoduché a intuitivní produkty - něco, co není příliš složité, ale přesto krásné. Vždy se snažíme navrhovat kvalitní výrobky, které stále mají poetický prvek. Inspiraci nacházíme téměř v čemkoli. Staveniště, rybí trhy, lidé, způsob jejich chování atd. Nejde jen o okolí, ale také o interakci. Dobrý design je pro nás, když máme pocit, že to nikdy nebylo jiné. Něco, co má smysl, když se na to podíváte, nebo něco, co vám dává intenzivní pocit rozkoše.


KaschKasch

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku