Form

Form stůl je součástí série Form. Jedná se o židle, křesílka, barové stoličky a další. Stůl Form Table je vyroben z dubu a linolea, což jsou špičkové přírodní materiály, které dodávají odolnost a dodávají stolu exkluzivní vzhled. Matné linoleum je příjemné na dotek a snadno se udržuje.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
42 350 Kč
Cena bez DPH
35 000 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Délka
120 cm
Velikost rozložení
ne rozkládací
Hloubka
120 cm
Výška
74 cm
Provedení podnože
dub
Provedení
Deska s vysokotlakým laminátem, různé barvy. Podnož masivní dub.

Totéž platí pro lakované dubové nohy, které jsou připevněny ke stolu pomocí stejného inovativního pohárového systému jako Form Chairs.Form je jedinečný jídelní stůl, který kombinuje silný designový styl s inovativní průmyslovou designovou výrobou a dodává čistý a moderní výraz do jakékoli místnosti. Čistý design a zaoblené hrany jsou inspirovány nábytkem napříč historií. Form Table je elegantní a minimalistický a je jasným příkladem lásky Simona Legalda ke spojení inovativních výrobních metod s vysoce kvalitním řemeslným zpracováním. Čtvercové a obdélníkové verze Form Table poskytují dostatek příležitostí vytvořit klasický a jedinečný moderní dekor.

Simon Legald

Simon Legald vystudoval Královskou dánskou akademii výtvarných umění v létě 2012. Jeho tvorba se skládá z produktů malého i velkého rozsahu. Simonovy návrhy jsou často vytvářeny v dialogu mezi řemeslným zpracováním a průmyslem. Rovněž rád začleňuje do designu techniky, které jsou nezbytné pro strukturu produktu, tím, že je vizuálně zvýrazní.

„Poctivost je tím, co dělá produkt srozumitelným a tím, co popisuje jeho funkčnost. Pokud produktu rozumíte, nepotřebuje žádné vysvětlení. Podstatou mého designu je, aby byl zakoupen a používán. Proto musí splňovat ne pouze funkční aspekty, ale také psychologické a estetické potřeby. Pro mě jednoduchost popisuje skutečnou identitu objektů a činí je důvěryhodnými. Při svém návrhu se snažím nepřidávat žádné zbytečné detaily. Pracuji s jednoduchostí zdůrazněním nezbytností místo skrývá je. Poskytuje produktu jednoduchý a upřímný výraz. “. 

Simon Legald

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku