Slice

Slice je klasický, krásný stůl s vynikající povrchovou úpravou. Matriál je přírodní, prvotřídní dub.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
59 000 Kč
Cena bez DPH
48 760 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Délka
200 cm
Velikost rozložení
ne rozkládací
Hloubka
90 cm
Výška
74 cm
Provedení podnože
Dub
Provedení
Dub

Dub vykazuje estetiku s praktičností a dodává Slice jeho jedinečný výraz. Výsledkem je atraktivní, ale odolný design, který je harmonický a vyvážený. Díky svému nadčasovému designu je Slice ideální pro použití jako jídelní stůl v kuchyni nebo obývacím pokoji, jako alternativa psacího stolu v kanceláři nebo pro použití v restauracích.

Hans Hornemann

Mladý dánský designér Hans Hornemann vystudoval Master of Engineering v průmyslovém designu na University of Aalborg 2014. Hans Hornemann klade důraz na kombinaci estetické jednoduchosti a vysoké funkčnosti v expresivním a odlehčeném designu. Je fascinován průmyslovými a technickými řešeními v designu jak z hlediska materiálu, tak z hlediska výrazu. Přírodní materiály ho často inspirují a on se snaží svléknout design až na kost a vylíčit poctivost, kterou v materiálech najdete.

"Podle mého názoru by design měl být rovnováhou mezi estetickým minimalismem a funkčností s uživatelsky přívětivým zážitkem. Jako designér se snažím být věrný použitému materiálu, abych zlepšil a zdůraznil jeho přirozené vlastnosti a vlastnosti. Cením si čistého a minimalistické linie, které dodávají klasickému designu nový nádech. Při vytváření designu je podle mě důležité začít od nuly a přinést nový přínos pro idiom, výraz nebo funkčnost produktů. “

Hans Hornemann

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku