Yacht

Série zahrnuje jídelní stoly v různých velikostech a designových jazycích a vysoké desky, které jsou tvořeny řemeslnými detaily a krásným tesařstvím. Série podhodnoceného, ale naprosto velkolepého nábytku.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
92 843 Kč
Cena bez DPH
76 730 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
100 cm
Délka
210 cm
Velikost rozložení
310 cm
Výška
74 cm
Tloušťka desky
2,5 cm
Podnož
konická, dub masiv
Materiál
dubový masiv

Když se při výrobě dřeva v kombinaci se skandinávskou citlivostí vyvíjí mimořádné úsilí, výsledky jsou ohromující. To byl kreativní začátek, když dánské designérské duo, Glismand & Rüdiger, navrhlo řadu Yacht, počínaje úchvatně jednoduchým jídelním stolem s čistým svědomím a přímou prezentací. Série zahrnuje jídelní stoly v různých velikostech a designových jazycích a vysoké desky, které jsou tvořeny řemeslnými detaily a krásným tesařstvím. Série podhodnoceného, ale naprosto velkolepého nábytku.

Glismand & Rüdiger

Designérské duo Glismand & Rüdiger se zrodilo v Dánsku - původ, který slouží jako hlavní zdroj inspirace v jejich přístupu k designu nábytku. Při navrhování nábytku hledá designérské duo inspiraci ze živé skandinávské přírody a materiálů a zároveň ctí hrdou tradici designu založenou na jednoduchosti, eleganci, řemeslném zpracování a udržitelných materiálech. "Sdílíme vášeň pro skandinávský design a přírodní materiály." Udržitelnost je výchozím bodem pro každý nový design, který vytvoří. Od prvních náčrtů až po finální produkt, protože tomu, čemu nejvíce věříme, je design krásných produktů, které jsou postaveny tak, aby vydržely a přežily trendy. “ Skandinávský design pro Glismand & Rüdiger není označení, je to závazek v jejich designové práci. Je to něco, co je třeba interpretovat současnými a novými způsoby, a něco, co je třeba hrdě ocenit.

Glismand & Rüdiger

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku