AERIS

Jídelní stůl Aeris. Stoly Aeris mají elegantní a klasický vzhled s moderním nádechem dánské jednoduchosti. Rozšiřující desky nejsou součástí stolu a objednávají se zvlášť. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
44 528 Kč
Cena bez DPH
36 800 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Délka
175, nebo 220 cm
Velikost rozložení
275, nebo 320 cm
Hloubka
95 cm
Výška
75 cm
Podnož
dřevěná
Provedení podnože
kulaté, kónické nohy
Materiál
dýhovaná MDF deska, masiv
Provedení
rozkládací

Stoly Aeris mají elegantní a klasický vzhled s moderním nádechem dánské jednoduchosti. Plovoucí deska dodává stolu lehký dojem a umocňuje design a krásu zaoblených pevných nohou a smysl pro detail, který samy o sobě představují. Stůl se dodává ve dvou obdélníkových velikostech a kulaté verzi ve třech velikostech.

Morten Svendsen

Morten Svendsen, narozený v roce 1966, se stal truhlářem v polovině 80. let. Od prvních let se věnoval designu nábytku, rád kreslil, navrhoval a vyráběl si vlastní nábytek. Na začátku rodina a přátelé těžili z těchto návrhů pocházejících z jeho malé dílny. Jak roky plynuly a po dalších zaměstnáních v různých továrnách na nábytek se z toho stala profese a v roce 1996 koupil továrnu na nábytek PBJ v Rødding - Spøttrup.

Morten Svendsen

Popis značky

Společnost PBJ Designhouse byla založena v roce 1968 panem Per Buhl Jorgensen. Odtud pramení i název společnosti skládající se z prvních písmen zakladatele. Byla velmi úspěšná v USA, kam exportovala většinu své produkce. Jako první společnost vyráběla televizní a media skříňky. Po teroristickém útoku v roce 2001, ze dne na den přestala poptávka na americkém trhu. PBJ se tedy začalyi soustředit a budovat prodejní síť na evropském trhu. V sortimentu jsou prvotřídní. Centrála a zázemí odkud je řízen prodej, vývoj a design nových produktů je v Dánsku ve městě Rodding . PBJ je 100% rodinná firma.

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku