Navis

Stůl Navis je k dispozici ve čtyřech velikostech od velmi malých po malé, střední a velké.  Desky k rozkládání jsou uloženy uvnitř stolu.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
41 261 Kč
Cena bez DPH
34 100 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Délka
92, 132,153 a 195 cm
Velikost rozložení
162, 232, 253 a 315 cm
Hloubka
85,86,87 a 100 cm
Výška
75 cm
Podnož
dřevěná
Provedení podnože
kulaté, kónické nohy
Materiál
dýhovaná MDF deska, masiv
Provedení
rozkládací

Mírně zakřivená deska stolu je opatřena dvěma skrytými výsuvnými listy na obou koncích ve stejné dýze jako deska stolu. Deska stolu a listy jsou s měkce zaoblenými masivními hranami a zkosenými nohami z masivního dřeva. K dispozici v barvách světlý dub, přírodní olejovaný dub, kouřový dub, černý dub a ořech.

Morten Svendsen

Morten Svendsen, narozený v roce 1966, se stal truhlářem v polovině 80. let. Od prvních let se věnoval designu nábytku, rád kreslil, navrhoval a vyráběl si vlastní nábytek. Na začátku rodina a přátelé těžili z těchto návrhů pocházejících z jeho malé dílny. Jak roky plynuly a po dalších zaměstnáních v různých továrnách na nábytek se z toho stala profese a v roce 1996 koupil továrnu na nábytek PBJ v Rødding - Spøttrup.

Morten Svendsen

Popis značky

Společnost PBJ Designhouse byla založena v roce 1968 panem Per Buhl Jorgensen. Odtud pramení i název společnosti skládající se z prvních písmen zakladatele. Byla velmi úspěšná v USA, kam exportovala většinu své produkce. Jako první společnost vyráběla televizní a media skříňky. Po teroristickém útoku v roce 2001, ze dne na den přestala poptávka na americkém trhu. PBJ se tedy začalyi soustředit a budovat prodejní síť na evropském trhu. V sortimentu jsou prvotřídní. Centrála a zázemí odkud je řízen prodej, vývoj a design nových produktů je v Dánsku ve městě Rodding . PBJ je 100% rodinná firma.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku