SM23

Stůl, s přidanou hodnotou. Nejprodávanější jídelní stůl #23 má patentovaný systém, který mění pravidla pro rozkládací stoly. #23 je nejstabilnější a nejflexibilnější na trhu a vhodný pro rychlé nastavení pro velké rodinné večeře, narozeniny nebo překvapení pro hosty. Je to hračka. Po rozložení je stůl vhodný až pro 14 osob. 3 desky pro prodloužení jsou uschovány uvnitř konstrukce a jsou součástí dodávky stolu. 3 přídavné desky jsou v ceně stolu, 1 další se dá doobjednat.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
63 162 Kč
Cena bez DPH
52 200 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
90 cm
Délka
150 cm
Velikost rozložení
275 cm
Výška
74 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
masivní dřevo/dýha
Materiál
dub/ořech
Hmotnost
77 kg

Jedinečný patentovaný systém prodloužení je jednoduchý a snadno ovladatelný i pro jednu osobu samotnou. Čtyři nohy se při roztažení stolu rozdělí na osm, což poskytuje skvělou oporu a stabilitu podél celé desky stolu. Stůl dosahuje svého plného potenciálu a po roztažení se čtyřmi prodlužovacími křídly má kapacitu až 14 míst – tři z nich jsou součástí dodávky a jsou pohodlně uložené pod deskou stolu, připravené k použití. Vzhled je stejně odolný jako funkce. Přímý design s pravoúhlou deskou a čtvercovými nohami.

Popis značky

Společnost Skovby byla založena v roce 1933 truhlářem Thorvaldem Rasmussenem. S vizí, usilovným úsilím a profesionální hrdostí vytvořil základ pro udržitelný a funkční design nábytku, který jeho syn Villy Rasmussen a vnuci Preben a Jørgen Rasmussenovi od té doby pokračují. Prvotní speciální zakázky pro malou dílnu pro jednoho člověka rychle postoupily do kompletních jídelen a za méně než 20 let byl nábytek Skovby vyráběn v produktových řadách. Tento vývoj vedl k vybudování mezinárodní dealerské sítě. Zdravý organický růst s neustálým zaměřením na řemeslo, přírodní materiály a udržitelný obchodní model, který se zavazuje k zaměstnancům a životnímu prostředí. Hnací silou a společnou vášní zahrnující tři generace truhlářů je funkce. Skovby patřil mezi průkopníky v oblasti funkčních rozšiřovacích systémů pro stoly a dnes je nábytkářská společnost světově proslulá díky zvláštnímu talentu kombinovat design a funkčnost. Trvalým a přímým důvodem úspěchu Skovby je schopnost vyvíjet design, který spojuje silný estetický výraz s inovativní funkcí. Dnes Preben a Jørgen Rasmussenovi provozují mezinárodní podnik v oblasti špičkových technologií s pozitivním dopadem na životní prostředí.

Video

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku