SM116

Jídelní stůl #116 je model obdélníkového stolu se zaoblenými rohy a centrální podstavou s měkkým geometrickým tvarem s hranatými, klínovitými koncovkami. Stůl je vybaven patentovaným, synchronním vysouvacím systémem. Roztáhněte desku stolu, abyste odhalili prodlužovací díl skrytý v základně, a lehkým tlakem list zvedněte a rozložte. Stůl vhodný pro 4-8 osob.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
52 938 Kč
Cena bez DPH
43 750 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
102 cm
Délka
142 cm
Velikost rozložení
182 cm
Výška
74 cm
Podnož
centrální noha
Provedení podnože
masivní dřevo/dýha
Materiál
dub/ořech
Hmotnost
69 kg

Jídelní stůl #116 je model obdélníkového stolu se zaoblenými rohy a centrální podstavou s měkkým geometrickým tvarem s hranatými, klínovitými koncovkami. Stůl je vybaven patentovaným, synchronním vysouvacím systémem. Roztáhněte desku stolu, abyste odhalili prodlužovací díl skrytý v základně, a lehkým tlakem list zvedněte a rozložte.

Popis značky

Společnost Skovby byla založena v roce 1933 truhlářem Thorvaldem Rasmussenem. S vizí, usilovným úsilím a profesionální hrdostí vytvořil základ pro udržitelný a funkční design nábytku, který jeho syn Villy Rasmussen a vnuci Preben a Jørgen Rasmussenovi od té doby pokračují. Prvotní speciální zakázky pro malou dílnu pro jednoho člověka rychle postoupily do kompletních jídelen a za méně než 20 let byl nábytek Skovby vyráběn v produktových řadách. Tento vývoj vedl k vybudování mezinárodní dealerské sítě. Zdravý organický růst s neustálým zaměřením na řemeslo, přírodní materiály a udržitelný obchodní model, který se zavazuje k zaměstnancům a životnímu prostředí. Hnací silou a společnou vášní zahrnující tři generace truhlářů je funkce. Skovby patřil mezi průkopníky v oblasti funkčních rozšiřovacích systémů pro stoly a dnes je nábytkářská společnost světově proslulá díky zvláštnímu talentu kombinovat design a funkčnost. Trvalým a přímým důvodem úspěchu Skovby je schopnost vyvíjet design, který spojuje silný estetický výraz s inovativní funkcí. Dnes Preben a Jørgen Rasmussenovi provozují mezinárodní podnik v oblasti špičkových technologií s pozitivním dopadem na životní prostředí.

Video

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku