Bespoke Angle

Jídelní stůl Bespoke. Kvalitní dílenské zpracování, kvalitní materiály a dokonalý design. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
82 462 Kč
Cena bez DPH
68 150 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
90 cm
Délka
200 cm
Výška
72 cm
Materiál
Provedení dub nebo jasan.

Stůl Bespoke Angel.  Je jednoduchý a nemá žádné prvky, které by rušily oko. V černém nebo lakovaném dubu je ideální pro každou situaci a v jakékoli místnosti, která vyžaduje minimalistický a decentní vzhled.

Roger Persson

Hra s liniemi a křivkami. Tak definuje Roger Persson své návrhy a každý, kdo vidí jeho nábytek, dostane to, co má na mysli. Přidáním měkkých povrchů a forem k jinak modernímu a estetickému výrazu vytváří dlouhotrvající designový idiom. Roger Persson je jedním z nejprodávanějších švédských designérů. Jeho nábytek je krásný a funkční - pohodlný, praktický a se speciální schopností zapadnout do všech typů prostředí. Jako Happy - usměvavá rodina nábytku s rostoucím počtem členů.

Roger Persson se narodil v roce 1967 v Karlskroně, vyučil se průmyslovým designérem na HDK / University of Gothenburg a také studoval design nábytku na School of Visual Arts v New Yorku. Poté si se dvěma kolegy otevřel designérské studio. Od roku 2009 provozuje vlastní studio Roger Persson Design, které navrhuje nábytek a další výrobky - od osvětlení, vypínačů a 3D skenerů až po hračky.

Jeho nábytek byl vystaven po celé Evropě, v Japonsku a USA.

Roger Persson

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku