Link 180 cm

Link je řada krásných stolů s jasnou a elegantní siluetou. Deska stolu je vyrobena z masivního dřeva s certifikací FSC a je vyvážena čtyřmi štíhlými kovovými nohami. Konstrukce také umožňuje delší a štíhlejší desku stolu, aniž by došlo ke kompromisu ohledně trvanlivosti nebo životnosti designu.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
52 151 Kč
Cena bez DPH
43 100 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Délka
180 cm
Velikost rozložení
280 cm
Hloubka
90 cm
Výška
71,3 cm
Tloušťka desky
2,5 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
kovová
Materiál deska
masivní dřevo, dub

Link je řada krásných stolů s jasnou a elegantní siluetou. Deska stolu je vyrobena z masivního dřeva s certifikací FSC a je vyvážena čtyřmi štíhlými kovovými nohami. Konstrukce také umožňuje delší a štíhlejší desku stolu, aniž by došlo ke kompromisu ohledně trvanlivosti nebo životnosti designu. Link navrhlo dánské duo, Glismand & Rüdiger, kteří při navrhování mysleli na modularitu a flexibilitu. Každý stůl proto funguje jako samostatný kus nebo je umístěn společně v krásných řadách po dvou nebo více.

Glismand & Rüdiger

Designérské duo Glismand & Rüdiger se zrodilo v Dánsku - původ, který slouží jako hlavní zdroj inspirace v jejich přístupu k designu nábytku. Při navrhování nábytku hledá designérské duo inspiraci ze živé skandinávské přírody a materiálů a zároveň ctí hrdou tradici designu založenou na jednoduchosti, eleganci, řemeslném zpracování a udržitelných materiálech. "Sdílíme vášeň pro skandinávský design a přírodní materiály." Udržitelnost je výchozím bodem pro každý nový design, který vytvoří. Od prvních náčrtů až po finální produkt, protože tomu, čemu nejvíce věříme, je design krásných produktů, které jsou postaveny tak, aby vydržely a přežily trendy. “ Skandinávský design pro Glismand & Rüdiger není označení, je to závazek v jejich designové práci. Je to něco, co je třeba interpretovat současnými a novými způsoby, a něco, co je třeba hrdě ocenit.

Glismand & Rüdiger

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku