Peyote

Peyote, jídelní stůl. Navržený italským designovým studiem e-ggs, elegantní jídelní stůl s organickým designem inspirovaným listy a schopností přírody vytvářet nové tvary.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
46 706 Kč
Cena bez DPH
38 600 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
140 cm
Výška
74 cm
Tloušťka desky
3 cm
Podnož
dřevěná
Provedení podnože
dýhovaná ohýbaná překližka
Materiál
MDF dýhovaná deska, lakovaná

Peyote, jídelní stůl. Navržený italským designovým studiem e-ggs, elegantní jídelní stůl s organickým designem inspirovaným listy a schopností přírody vytvářet nové tvary. Peyote dokáže být elegantní, ale zároveň bombastický, s kulatým podstavcem ve tvaru listu a dokonale plovoucí deskou stolu, vytvořenou z krásných materiálů. Jídelní stůl Peyote je vytvořen v kombinaci tvarované dýhy, MDF a překližky, což zajišťuje stabilitu a trvanlivost.

E-ggs

Jsme interdisciplinární designové studio složené z různých osobností, prostředí a perspektiv, které vytvářejí dynamický designový proces. Inspiruje nás naše okolí a svět, ve kterém žijeme. Materiály, struktury, barvy, formy a skryté detaily, které vzbuzují naši zvědavost. To vše pomáhá formovat každý design, který vyjadřuje různé úvahy a nápady. Naše návrhy jsou tedy přímým výsledkem interakce, která probíhá mezi námi, designéry a mezi vnějším světem.

E-ggs

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku