Fusion

Díky svému ikonickému designu získal jídelní stůl Fusion ocenění German Design Award Special 2021. Řada stolů a skříní Fusion má elegantní moderní vzhled. Štíhlé, plovoucí stolové desky a elegantní spodní rám Ballerina činí z této řady jedinečný design. Desky pro rozložení jsou součástí stolu a jsou uloženy uvnitř konstrukce. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
61 831 Kč
Cena bez DPH
51 100 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Délka
175, 220 cm
Velikost rozložení
275 nebo 320 cm
Hloubka
95, 100 cm
Výška
74 cm
Podnož
kovová s imitací dřeva
Provedení podnože
ploché nohy
Materiál
dýhovaná MDF, masiv
Provedení
rozkládací s meachanismem

Díky svému ikonickému designu získal jídelní stůl Fusion ocenění German Design Award Special 2021. Řada stolů a skříní Fusion má elegantní moderní vzhled. Štíhlé, plovoucí stolové desky a elegantní spodní rám Ballerina činí z této řady jedinečný design. Stolek ve tvaru lodi se dodává ve dvou velikostech. Obdélníkové stoly mají pevnou desku, kde lze v případě potřeby objednat jedno nebo dvě odpovídající prodlužovací křídla pro každý konec. Další volitelnou výbavou je chytrá odkládací zásuvka pro výsuvné listy. Verze ve tvaru lodičky je k dispozici s horní částí v rovné dýze a také s krásnou dýhou Intarsia v asymetrickém diagonálním vzoru buď ve světlém dubu nebo v ořechu. V rovné dýhované verzi je další možností černý dub, stejně jako vrchní deska je k dispozici ve výběru laminátů v širokém výběru barev a dokonce i ve vzhledu kamene nebo mramoru.

Morten Svendsen

Morten Svendsen, narozený v roce 1966, se stal truhlářem v polovině 80. let. Od prvních let se věnoval designu nábytku, rád kreslil, navrhoval a vyráběl si vlastní nábytek. Na začátku rodina a přátelé těžili z těchto návrhů pocházejících z jeho malé dílny. Jak roky plynuly a po dalších zaměstnáních v různých továrnách na nábytek se z toho stala profese a v roce 1996 koupil továrnu na nábytek PBJ v Rødding - Spøttrup.

Morten Svendsen

Popis značky

Společnost PBJ Designhouse byla založena v roce 1968 panem Per Buhl Jorgensen. Odtud pramení i název společnosti skládající se z prvních písmen zakladatele. Byla velmi úspěšná v USA, kam exportovala většinu své produkce. Jako první společnost vyráběla televizní a media skříňky. Po teroristickém útoku v roce 2001, ze dne na den přestala poptávka na americkém trhu. PBJ se tedy začalyi soustředit a budovat prodejní síť na evropském trhu. V sortimentu jsou prvotřídní. Centrála a zázemí odkud je řízen prodej, vývoj a design nových produktů je v Dánsku ve městě Rodding . PBJ je 100% rodinná firma.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku