Floow

Floow je pojmenován po svém elegantním rámu, který naráží na vzdušný dojem. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
89 903 Kč
Cena bez DPH
74 300 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
202 cm
Hloubka
50 cm
Výška
73 cm
Materiál
Dub bíle pigmentovaný olejovaný, dub olejovaný, bílý laminát

Floow je pojmenován po svém elegantním rámu, který naráží na vzdušný dojem. Pevný rám má elegantní vzhled a je dodáván v různých povrchech, materiálech a výškách, což podporuje kreativitu a umožňuje úplnou flexibilitu, díky které se do vašeho domova vejde skutečné umělecké dílo. Spoje zadlabače a čepu, které spojují všechny rohy, zdůrazňují tradiční řemeslné zpracování a vysokou tesařskou kvalitu, ze které je vyroben Floow.

Michael H. Nielsen

Můj styl se vyznačuje tím, že se soustřeďuji na detail a „hranu“, která odděluje mé designy od davu. Jedním z mých největších vlivů je zaregistrovat, kolik rozmanitosti mezi lidmi existuje, a pokusit se uspokojit velmi odlišné potřeby, které vytváří. Vždy mě fascinovalo řemeslné zpracování a interakce mezi řemeslníkem a designérem. Dobrý design je to, co dává smysl a hodnotu lidem, kteří jej používají.

Michael H. Nielsen

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku