COLLUM

Příborníky, vysoké komody a vitríny Collum představují ucelenou řadu skříní v jemném organickém designu. Všechny skříňky mají na obou stranách přihrádku na nápoje/odkládací prostory s prohnutými dřevěnými dvířky opatřenými magnetickým zámkem. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
64 251 Kč
Cena bez DPH
53 100 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Délka
192 cm
Hloubka
46 cm
Výška
80 cm
Provedení podnože
sokl
Materiál
dýha, masiv
Dvířka
dřevěná

Příborníky, vysoké komody a vitríny Collum představují ucelenou řadu skříní v jemném organickém designu. Všechny skříňky mají na obou stranách přihrádku na nápoje/odkládací prostory s prohnutými dřevěnými dvířky opatřenými magnetickým zámkem. Sokl skříněk je s nastavitelnými nožičkami. Všechna dvířka a zásuvky jsou s měkkým dovíráním a prosklená dvířka s odblokováním. Prosklené vitríny lze objednat s LED světly se senzorem a stmívačem. Všechny skříňky jsou také vzadu krásně dýhované, což znamená, že mohou stát volně.

Morten Svendsen

Morten Svendsen, narozený v roce 1966, se stal truhlářem v polovině 80. let. Od prvních let se věnoval designu nábytku, rád kreslil, navrhoval a vyráběl si vlastní nábytek. Na začátku rodina a přátelé těžili z těchto návrhů pocházejících z jeho malé dílny. Jak roky plynuly a po dalších zaměstnáních v různých továrnách na nábytek se z toho stala profese a v roce 1996 koupil továrnu na nábytek PBJ v Rødding - Spøttrup.

Morten Svendsen

Popis značky

Společnost PBJ Designhouse byla založena v roce 1968 panem Per Buhl Jorgensen. Odtud pramení i název společnosti skládající se z prvních písmen zakladatele. Byla velmi úspěšná v USA, kam exportovala většinu své produkce. Jako první společnost vyráběla televizní a media skříňky. Po teroristickém útoku v roce 2001, ze dne na den přestala poptávka na americkém trhu. PBJ se tedy začalyi soustředit a budovat prodejní síť na evropském trhu. V sortimentu jsou prvotřídní. Centrála a zázemí odkud je řízen prodej, vývoj a design nových produktů je v Dánsku ve městě Rodding . PBJ je 100% rodinná firma.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku