Cord

Cord je řada příborníků a vysokých desek, které jsou vyrobeny z masivního dubu, který vytváří těžký a pevný výraz, v kontrastu s provázky, které vytvářejí vzdušnou a poutavou přední stranu. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
80 465 Kč
Cena bez DPH
66 500 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
120 cm
Hloubka
45 cm
Výška
80 cm
Materiál
Dub bíle pigmentovaný olejovaný

Cord je řada příborníků a vysokých desek, které jsou vyrobeny z masivního dubu, který vytváří těžký a pevný výraz, v kontrastu s provázky, které vytvářejí vzdušnou a poutavou přední stranu. Dánské Cord je vyvíjeno a vyráběno v malém dánském městě Randers s místními vlivy, které posilují její původ dobrého a solidního řemesla.

Hertel & Klarhoefer

Naší inspirací je často Berlín. Máme to rádi tak, jak to je: metropolitní, kreativní a přímé. Ale stejně jako cestování po jiných zemích, to, co vám bije do očí, je místo, kde se rodí kreativní nápady… Nejlepší nápady někdy přicházejí v nejneočekávanějších situacích! Nejprve se necháme inspirovat hmotností věcí. Proto pracujeme velmi brzy na materiálech a prototypech v měřítku 1: 1. Na začátku designového projektu obvykle existuje koncepční myšlenka, kterou se snažíme co nejdříve realizovat v modelech a prototypech. Někdy však některé z našich designových projektů mají silný koncepční charakter, který jim umožňuje objevit se různými způsoby v závislosti na jejich významnosti.

Hertel & Klarhoefer

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku