Island

Island je konferenční stolek inspirovaný severskou přírodou s organickým designem.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
27 273 Kč
Cena bez DPH
22 540 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
107 cm
Délka
125 cm
Výška
35 cm
Provedení
Olejovaný dub, bíle pigmentovaný olejovaný dub, černě mořený dub

Island je konferenční stolek inspirovaný severskou přírodou s organickým designem. Obrysy a měkké linie desky stolu napodobují vlny, které narážejí na pobřeží, a pomáhají ostrovu dodávat grafický a hravý výraz. Tradiční řemeslné zpracování je patrné zejména na masivním podstavci ze dřeva s certifikací FSC, zatímco díky designu se Island perfektně hodí k pohovce s lenoškou.

Umit Caglar

Vyučil jsem se jako interiérový designér a vyrostl jsem v kreativním domě, který mě při mé práci vždy sledoval. Kombinuji organické linie s přírodními tvary a materiály a obecně je používám interdisciplinárně, kombinováním různých tvarů, disciplín a idiomů. Fascinuje mě spojování tradičního řemesla s novými technologiemi, abych dosáhl inovativního designu, který nikdy předtím nebyl vidět.

Umit Caglar

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku