Ghost

Otočné křeslo Ghost má lehký a jemný design. Organický vzhled z něj dělá nadčasový design, který doma vynikne. Křeslo Ghost je vyrobeno tak, aby vydrželo po generace. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
24 096 Kč
Cena bez DPH
19 914 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
87 cm
Hloubka
82 cm / 90 cm
Výška
90 cm
Výška sedáku
37 cm
Provedení
látky, kůže
Rozměry podnožky
ŠxHxV: 53x46x37 cm

Otočné křeslo Ghost má lehký a jemný design. Organický vzhled z něj dělá nadčasový design, který doma vynikne. Křeslo Ghost je vyrobeno tak, aby vydrželo po generace. V kombinaci s hliníkovým křížem a tvarovanou pěnou bylo navrženo křeslo s nejvyšším komfortem a exkluzivním vzhledem. Podnožka dotváří ve stejném designu a zajišťuje optimální relaxaci. Je vyráběno ve dvou velikostech opěradla.

Popis značky

Dánský výrobce čalouněného nábytku, vyrábí pohovky a křesla pro privátní značky a i pod vlastní značkou má vlastní kolekci. Disponuje velkou kapacitou, týdně vybaví 3500 objednávek. Výrobky Theca jsou označeny německou známkou kvality nábytku Golden M.

Vyrábí v prvotřídní kvalitě a pro výrobu využívá poctivé materiály. Rámy pohovek jsou z masivního dřeva, multiplexu, nenosné části z dtd ve standardu FSC. Výplně sedáku jsou ze studené pěny, která se odlišuje prodyšností a . Pro mimořádný komfort vrchní vrstva u většiny pohovek je z peří z mořských ptáků. Na čalounění používá odolnou kolekci látek s certifikací Oeke-Tex i kůží.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku