Visti

Příjemné křeslo s výrazným, ale známým stylem, inspirované klasikou skandinávského designu poloviny století, ale s rozhodně moderním nádechem.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
51 365 Kč
Cena bez DPH
42 450 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
75,5 cm
Hloubka
85 cm
Výška
73 cm
Výška sedáku
42 cm
Provedení podnože
dřevo, lakované, mořené
Materiál
dřevo, čaloun
Provedení skořepiny
celočalouněná
Hloubka sedáku
54 cm
Snímatelný potah
ne

Příjemné křeslo s výrazným, ale známým stylem, inspirované klasikou skandinávského designu poloviny století, ale s rozhodně moderním nádechem. Měkké a pohodlné objemy se vznášejí v úhledném rámu vyrobeném z masivního dubu s certifikací FSC®, který je vybaven područkami s plochou horní částí, které vám umožní odpočinout si s nápojem, knihou nebo občerstvením, zatímco odpočíváte a sedíte. Sedák je vyroben pro maximální pohodlí z odolné, tvarované nábytkové pěny. Navrhlo italské studio Nooi.

Nooi

Nooi

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku